Profilo Ödeme Sistemleri, Türkiye genelinde 81 ilde 500den fazla servis noktası, 2000 sertifikalı uzman kadrosu ile 37 yıllık tecrübesini bir araya getiren R2 Servis'in 7/24 satış sonrası destek hizmetleri ile mükelleflerin herhangi bir sorununda anında müdahale imkanı sunmaktadır.

13 bankanın desteklendiği Profilo S900ECR EFTPOS yazarkasa, Fatura Ödeme, Yemek Kartları Kabulü, Sadakat Uygulamaları, Uçak İçi Uygulamalar gibi yüzlerce kurumsal uygulamaya da olanak sağlıyor. Ayrıca bu uygulamalar cihaza uzaktan yüklenebilecek ve güncellenebilecektir.

Profilo S900 ECR, BKM TechPOS yazılımı ile uyumlu çalışmakta ve Türkiye'de faaliyet gösteren 13 bankanın online/offline satış, taksitli satış, provizyon, iade, puan kullanımı gibi tüm kredi kartı işlemlerini desteklemektedir. Halihazırda desteklenen bankalar; Akbank, Garanti Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası, QNB Finansbank, Türk Ekonomi Bankası, Türkiye Halk Bankası, Türkiye İş Bankası, VakıfBank, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası, DenizBank, ŞekerBank.

Maliye Bakanlığı’nca yayımlanan 426 Sıra Numaralı Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ile 3100 sayılı Katma Değer Vergisi Mükelleflerinin Ödeme Kaydedici Cihazları Kullanmaları Mecburiyeti Hakkında Kanun ve İlgili Mevzuatına göre ödeme kaydedici cihaz kullanmak zorunda olan mükelleflerden, faaliyetlerinde seyyar EFT-POS cihazı kullananlara ve yol kenarı otopark hizmeti veren mükelleflere 01/10/2013 tarihinden itibaren EFT POS özelliği olan yeni nesil ödeme kaydedici cihazları kullanma mecburiyeti getirilmiştir.