Bankacılık ve Finans Çözümleri

Profilo Ödeme Sistemleri geliştirmiş olduğu ödeme cihazları üzerinde çalışan 19 farklı bankaya ait 150 bini aşkın bankacılık uygulaması ile işletmelere yenilikçi, güvenli ve ekonomik ödeme çözümleri sunuyor.

Perakende Çözümleri

Perakendeye odaklı, en yeni teknolojilerle donatılmış, hızlı ve verimli çözümler sunan Profilo, her ölçekten perakende şirketine, ister mobil ister masaüstü kullanıma hazır ödeme çözümleri sunuyor.

Tekstil Çözümleri

Perakende mağazacılık, yenilikçi ödeme çözümleri konusunda değişimin ve rekabetin en yoğun yaşandığı sektör olarak öne çıkıyor.

Misafir Ağırlama ve Eğlence

Konuk ağırlama sektörünün yaşadığı dijital dönüşüm ve gelişimde atılan en önemli adımlardan biri de ödeme kaydedici cihazların (ÖKC) Gelir İdaresi Başkanlığı ile entegrasyonu oldu.

Akaryakıt - Petrol Çözümleri

Müşterilerine daima yenilikçi ve teknolojik ürünler sunan Profilo Ödeme Sistemleri, akaryakıt sektörüne kazandırdığı self servis pompa yazarkasa teknolojisi ile en gelişmiş teknolojilere öncülük etmeye devam ediyor.

Entegrasyon Çözümleri

Ödeme sistemleri pazarının lider şirketlerinden Profilo, geliştirdiği yazarkasalar ve entegrasyon çözümleriyle işletmelerin iş süreçlerini kolaylaştırıyor ve performanslarının artmasını sağlıyor.

E-posta Listemize Abone Olun!

Ürün ve hizmetlerimizden ilk sizin haberiniz olsun.