Entegrasyon Çözümleri

Ödeme sistemleri sektörünün lider şirketlerinden Profilo, geliştirdiği yazar kasalar ve entegrasyon çözümleriyle tam 35 yıldır işletmelerin iş süreçlerini kolaylaştırıyor ve satış operasyonlarının doğru sonuçlandırılmasını sağlıyor.

İşletmelerin İhtiyacı Olan Tüm Yazılım ve Uygulamalar Profilo'da!

Profilo Ödeme Sistemleri geliştirmiş olduğu Yazar Kasa POS, Basit/Bilgisayar Bağlantılı Yazar Kasa, EFT POS ürünleri ve yazılım çözümleri ile kurumsal firma ve perakendecilere kablolu ve kablosuz entegrasyon çözümleri sağlamaktadır.

Entegrasyon Yapılan Yazılımlar

Yemek Kartları

Profilo Ödeme Sistemleri'nin geliştirmiş olduğu Profilo S900 ECR Yazarkasa POS; Metropolcard, Multinet, Sodexo, Edenred (Ticket Restaurant) ve PAYE olmak üzere 5 yemek kartı uygulamasını destekler. Bu sayede işletmelerinde Profilo S900 ECR kullanan restoranların yemek çeki uygulamalarını çalıştırabilmek için ayrıca bir POS yatırımı yapmasına gerek kalmaz.

Perakende uygulamalar ile yaptığımız entegrasyonlarda bize güvenen tüm müşterilerimize ve iş ortaklarımıza teşekkür ederiz:

KFC, Pizza Hut, Dominos, Mc Donald’s, Burger King, Little Caesars, Pizza Bulls, Sbarro, Popeyes, Burger House, Arby’s, Pizzalazza, Bambi, Papa John’s, House Cafe, Develi, Kırkpınar, Barbekü Polonez, BVS, Dardenia, Vagamama, Big Chefs, D.ream, Midpoint, Günaydın, HD İskender, Kitchenette, Sahan, Kaşıbeyaz, Venge, İstanbul Yiyecek İçecek Grubu, Bereket Döner, Namlı, Gelik, Pelit, Güllüoğlu, Bağ Pastanesi, Beyaz Fırın, Saray, Gönül Kahvesi, Starbucks, Ali Muhiddin Hacıbekir, Aslı Börek, L’era Fresca, Godiva, Conrad, Hilton, Carrefour, Migros, Altunbilekler, Burda, Şok, Üçler, Intema, Adore, Özsanal, İnkılap Kitabevi, Doğuş Oto, Vodafone, Tepe Güvenlik, Acıbadem Mobil, Birlikte Dağıtım, Derimod, Damat Tween, D’S Damat, Ender, Markapark, NT, Shuev, Dilasima, Altınyıldız, MaxMara, Katia&Bony, Yeşil Kundura, Loft, Vekem, Herry, Finspor, Centro, Armine, Coquet...

Profilo Ödeme Sistemleri, güvenliği, sunduğu geniş ürün portföyü, iş ortağının ihtiyaçlarına hızlı ve etkin şekilde yanıt verebilme becerisi, ödeme çözümleri konusunda esnek yapısıyla ödeme sistemleri konusunda işletmelerinin en doğru iş ortağıdır. Yenilikçi, güvenli ve akılı ödeme çözümlerimiz ile sektörünüzde fark yaratın.

Ürün Çözümleri

E-posta Listemize Abone Olun!

Ürün ve hizmetlerimizden ilk sizin haberiniz olsun.