Profilo S900 ECR’nin Vega Yazılım ile GMP3 ve TSM entegrasyon çalışması tamamlandı

Profilo Ödeme Sistemleri Vega Yazılım İş Birliği ile İşletmelerin Hizmet Kalitesini Arttırmaya Devam Ediyor.

Yeni Nesil Yazar Kasa POS Profilo S900 ECR’nin Vega Yazılım ile GMP3 ve TSM entegrasyon çalışması başarı ile tamamlanmıştır. Profilo S900 ECR, Vega Yazılım’ın geliştirmiş olduğu Vega Şefim ve FasterPOS yazılımları ile entegrasyonlu çalışmaktadır.

Vega Şefim Restoran Uygulaması
ŞEFİM, Vega Yazılım tarafından geliştirilmiş, restoran, cafe, bar, vb. işletmelerde masa takibi, stok takibi, rezervasyon takibi, paket servis, Yemeksepeti, Getir uygulamaları ile entegrasyon sağlar. Profilo S900 ECR ile entegrasyonda tek tuş ile satış kapatılıp, detaylı fiş bilgisi verilebilir ve kredi kartı tahsilatı yapılabilir.

FasterPOS Hızlı Satış Uygulaması
Faster POS yeni nesil ÖKC’ler ile tam entegre çalışabilen, market, manav, pastane, kuruyemiş, hırdavat, kasap vb. işletmelerde stok takibi, kasa takibi, açık hesap takibinin yapılabildiği, E-Fatura ve E-Arşiv olarak satış yapabilen, çevrimiçi ve çevrimdışı çalışma yapısına uygun, kullanımı kolay hızlı satış programıdır. Profilo S900 ECR ile entegrasyonda tek tuş ile satış kapatılıp, detaylı fiş bilgisi verilebilir ve kredi kartı tahsilatı yapılabilir.  Faster POS programı sayesinde yeni nesil ÖKC'ler ile tam entegrasyon çalışarak satışlarınızı mali onaylı olarak yapabilirsiniz.

 

Vega Yazılım hakkında detaylı bilgi için: https://www.vegayazilim.com.tr/

Etiket: #profilos900ecr, #gmp3, #tsm, #profiloodemesistemleri

E-posta Listemize Abone Olun!

Ürün ve hizmetlerimizden ilk sizin haberiniz olsun.