Profilo S900 ECR'nin Temassız Ödeme Özelliği ile Hem Hijyenik Ödeme Yapın Hem de Zaman Kazanın!

Yeni Nesil Yazar Kasa POS Profilo S900 ECR'nin temassız ödeme özelliği ile 250 TL altındaki alışverişlerinizi hijyenik, hızlı ve güvenle gerçekleştirebilirsiniz. 

Temassız Ödeme Nedir?

Temassız ödeme, kartınızın üzerindeki çipte yer alan antenin, POS üzerindeki okuyucunun radyo frekansı dalgaları ile haberleşmesiyle ödeme gerçekleşir. Temassız teknolojisi aynı zamanda, NFC özellikli cihazlar ile POS’larda ödeme yapabilmeyi mümkün kılar. Temassız ödeme, bu özelliğe sahip kredi kartları ve POS cihazlarıyla şifre girmeden, kartı cihaza yaklaştırarak ödeme yapma işlemine denir.

Ödeme alışkınlıklarımızı gelecekteki ödeme formlarına hazırlamak için  geçiş imkanı sağlayan temassız ödemeler ile bir çok artı elde edersiniz.

1- En Hızlı Ödeme Şekli

Hem müşteriye hem işyerine zaman kazandırır. Süpermarkette, kafede, restoranda, mağazada ve pek çok işyerinde kasalarda oluşan uzun kuyruklar gözünüzü korkutmasın! Temassız sayesinde kısa sürede sıra size gelecek. Üstelik 250 TL'ye kadar temassız ödeme yapabilirsiniz!

2- Kartınızın Kontrolü Sizde

Temassız ödeme yaparken kartınızı elinizden hiç bırakmazsınız, kontrol tamamen sizdedir! Bu sayede kartınızı kasada unutma, kaybetme risklerini yaşamazsınız. 

3- Hijyenik Ödeme Yapmanın Keyfi

Nakit paranın sürekli farklı temaslara maruz kalması sebebiyle ciddi bir mikrop ve bakteriye ev sahipliği yapması durumu aşikar! Temassız özellik sayesinde kartınız elinizden ve cüzdanınızdan başka hiçbir yer ile temas etmez.

4- Ödemeler Güvence Altında!

Temassız ödeme yaparken, kartınız elinizden çıkmadığı için kopyalanma, çalınma gibi tehditlere karşı kendinizi korursunuz. Şifresiz olarak üst üste temassız işlem yapmanız mümkün olmaz. 

Bankalar şifresiz temassız işlemleri kendi belirledikleri adetlerle sınırlamışlardır. Belirlenen adetten fazla üst üste temassız işlem yapılmak istenilmesi durumunda, işlemin sizin tarafınızdan yapıldığını teyit etmek amacıyla bankanız size şifre sorar. Bu bankaların tüketicileri korumak için aldığı bir tedbirdir. Kartınız kaybolsa dahi, kötü niyetli kişiler kartınızdan üst üste temassız özelliğini kullanarak herhangi bir dolandırıcılık yapmasına karşı sizi korur. 

5- Hangi Kartlar ile Ödeme Yapabilirsiniz?

Profilo S900 ECR cihazı ve aşağıdaki bankalara ait temassız özelliğe sahip kredi kartları ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Garanti Bankası
 • Yapı Kredi
 • İş Bankası
 • Halkbank
 • QNB Finansbank
 • Vakıfbank
 • Ziraat Bankası
 • TEB
 • Şekerbank
 • Anadolu Bank
 • KuveytTürk

İşletmenizin gizli kahramanı Yeni Nesil Yazar Kasa POS Profilo S900 ECR!

Dokunmatik renkli ekranı, kullanıcı dostu menüsü ve temassız ödeme özelliği sayesinde hızlı ve güvenli ödeme almanızı sağlar, işletmenizde bulaşıcı hastalık riskini azaltır.

Teknolojiyi Hisset, Yeniliği Yaşa.

Etiket: Profilo S900 ECR, temassız ödeme

E-posta Listemize Abone Olun!

Ürün ve hizmetlerimizden ilk sizin haberiniz olsun.