Profilo Ödeme Sistemleri Türkiye'de En Çok Ar-Ge Harcaması Yapan İlk 250 Şirket Arasında!

Profilo Ödeme Sistemleri, Turkishtime tarafından hazırlanan "AR-GE 250" raporuna göre bu yıl da Türkiye'nin en çok AR-GE harcaması yapan 250 şirketi arasında yer aldı.

Profilo Ödeme Sistemleri Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından 2015 tarihinden itibaren onaylı Ar-Ge Merkezlerinden biri olmuştur. Geleceğe yönelik yenilikçi çalışmalarını, yurt içi ve yurt dışında bulunan 70'in üzerinde Ar-Ge çalışanı ile ara vermeksizin sürdüren Profilo Ödeme Sistemleri, 35 yıllık tecrübesiyle sektörünün lider şirketleri arasındadır.  

Dünyada ilk olarak dokunmatik ekranlı mobil yazarkasa POS'u, akaryakıt sektörüne ilk pompa yazar kasayı, Türkiye'de Elektronik Kayıt üniteli ilk yazarkasayı, Android POS üzerinde yemek kartı uygulaması destekleyen ilk cihazları üreten Profilo Ödeme Sistemleri, güçlü AR-GE ve satış ekibi, Türkiye'de 81 il ve 222 ilçede, T.C. Maliye Bakanlığı onaylı 2 bin kişilik uzman kadrosu, 300 münhasır servisi ve 200'den fazla iş ortağı olmak üzere 500'den fazla servis noktası ile hizmet sunmaktadır.

Turkishtime Dergisi'nin hazırlamış olduğu Türkiye’de En Çok Ar-Ge Harcaması Yapan İlk 250 Şirketi incelemek için tıklayınız.

 

Etiket: #profiloödemesistemleri, #AR-Ge250, #turkishtimegergisi

E-posta Listemize Abone Olun!

Ürün ve hizmetlerimizden ilk sizin haberiniz olsun.