Profilo Android POS Terminalleri Üzerinde Banka ve Yemek Kartı Uygulamaları Bir Arada!

Profilo Ödeme Sistemleri, Nisan ayında AndroidPOS’lar üzerinde Ticket Restaurant (Edenred) yemek kartı uygulamasını entegre etmiş ve sektörde ilk olarak yemek kartı ile ödeme dönemini başlatmıştı. Ağustos ayında yapılan çalışmalarla birlikte AndroidPOS cihazları üzerinde Multinet ve Metropol yemek kartı uygulamaları ile de entegrasyon çalışmalarını başarıyla gerçekleştirdi. İşletmeler artık istedikleri markalara ait yemek kartı uygulamalarını ve banka uygulamalarını tek bir cihaz üzerinde kullanma avantajına sahipler.

Profilo Android POS Terminalleri, İşletmelere Maliyet Avantajı ve Tasarruf Sağlıyor
Profilo Ödeme Sistemleri’nin pazara sunmuş olduğu AndroidPOS’lar sayesinde restoranların ödeme almak için kullandığı “Yemek Kartı POS” ları için ayrıca bir yatırım yapmasına veya kişisel telefonlarını mobil uygulamalara tahsis etmelerine gerek kalmıyor. Tamamen ödeme sistemleri için tasarlanmış, ileri teknolojiye sahip tek bir cihaz ile sağlanan kusursuz ödeme deneyimi, maliyet ve bakım avantajlarının yanı sıra işletmelerin tezgâhları üzerinde yaşadığı cihaz ve kablo karmaşasına da son veriyor. İşletmeler, ödeme için özelleştirilmiş donanımlara ve yüksek güvenlik sertifikalarına sahip olan Profilo Android POS’lara, akıllı telefonlara kıyasla daha uygun fiyatlara sahip oluyor.

Profilo Android POS’lar ile İşletmeler Geleceğe Hazır

Elektronik belge regülasyonlarıyla uyumlu, yeni nesil tüm ödeme teknolojilerine uygun (Chip, MSR, NFC, QR kod) ileri teknolojiye sahip Profilo Android POS cihazları sayesinde işletmeler, e-arşiv, e-fatura entegrasyonu sağlayabiliyor.

Profilo Ödeme Sistemleri, sağlamış olduğu yüksek güvenlikli Profilo Android Hizmetler Platformu ve Android teknolojisinin açık platform özelliği sayesinde işletmelere cihazlarını sektörel ve ticari ihtiyaçlarına göre kişiselleştirme fırsatı da sunuyor. İşletmeler Profilo AppStore üzerinden yemek kartı uygulamaları, kredi kartı ödeme, satış, sadakat ve özel olarak geliştirilen 3. parti uygulamaları yükleyebiliyor. Profilo AndroidPOS cihazlarına sahip işletmeler, terminaller üzerinde hazır gelen Profilo BKM TechPOS yazılımı sayesinde istediği banka uygulamasını yükleme ve en avantajlı banka komisyonlarına erişebilme avantajına sahipler.

Türkiye Genelinde Yaygın Servis Ağı
Profilo Ödeme Sistemleri, Türkiye’de 81 il ve 222 ilçede 500’ü aşkın hizmet noktası üzerinden sağlamış olduğu ürün temini, ücretsiz hat desteği, yerinde kurulum, arıza ve teknik servis hizmetleriyle birlikte işletmelere “Tek Hizmet Noktasından Tam Hizmet” prensibiyle yüksek kalitede hizmet sunuyor

Profilo Ödeme Sistemleri olarak Ekim Ayında Franchise Dünyası, PSM ve Gastronomi Turkey Dergilerindeyiz!

 

 

Etiket: #profiloödemesistemleri, #androidpos, #gastronomiturkey, #franchisedünyası

E-posta Listemize Abone Olun!

Ürün ve hizmetlerimizden ilk sizin haberiniz olsun.