Petroleum İstanbul' da Dev Gösteri!

Profilo Ödeme Sistemleri Petroleum İstanbul' a damgasını vurdu!

31 Mart - 2 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Petroleum İstanbul' da  bizi ziyaret eden tüm iş ortaklarımıza, paydaşlarımıza ve misafirlerimize teşekkür ederiz.

Profilo Ödeme Sistemleri olarak sektör profesyonelleriyle bir araya gelerek;

  •  VUK 527 No’lu tebliğle birlikte gelen yeni dönemde akaryakıt sektörü ödeme sistemlerinde nelerin değişeceğini,
  • Sektörde hizmet veren akaryakıt istasyonları ve marketleri nasıl bir dönüşümün beklediğini,
  • Sektörde üretim, çip, komponent krizi gibi yaşanması muhtemel problemler ve fırsatları değerlendirdik.

2 yılı aşkın süredir AR-GE çalışmalarını sürdürdüğümüz Yeni Nesil Pompa Yazar Kasa ürünümüzü ve geliştirmiş olduğumuz yeni ödeme çözümlerini akaryakıt sektörü temsilcilerine ilk kez ve en yakından tanıtmanın heyecanını yaşadık. 

Standımızı ziyaret eden binlerce ziyaretçiye kurmuş olduğumuz demo alanında Yeni Nesil Pompa Yazar Kasamız üzerinden satış demoları gerçekleştirdik.

Akaryakıt istasyonlarında yer alan marketler için geliştirdiğimiz uçtan uca ödeme çözümlerimiz ve yapmış olduğumuz demolarla misafirlerimizin, vaat ettiğimiz ödeme deneyimini birebir yaşamalarını hedefledik. Kardeş kuruluşumuz R2 Servis ile birlikte “Tek Hizmet Noktasından Tam Hizmet” vaadimizi nasıl gerçekleştirdiğimizi anlattık.

Bizlere verimli bir işbirliği ortamı sağlayan Petroleum Istanbul’a hizmet ve katkılarından dolayı ayrıca teşekkür ederiz.

Etiket: #Profiloödemesistemleri #Profilo #PYK9000 #AndroidPOS #P1000 #ATEX #TabletPOS #R2Servis #petroleum #petroleumistanbul2022 #Tüyap #PompaYazarKasa #Akaryakıt

E-posta Listemize Abone Olun!

Ürün ve hizmetlerimizden ilk sizin haberiniz olsun.