İşletmelerin İhtiyaç Duyabileceği Tüm Yazılım ve Uygulamalar Profilo S900 ECR'de!

Profilo Ödeme Sistemleri Akınsoft İş Birliği ile İşletmelerin Hizmet Kalitesini Arttırmaya Devam Ediyor.

Profilo S900 ECR cihazımızın Akınsoft Yazılımı ile GMP3 entegrasyon çalışması başarı ile tamamlanmıştır. Profilo S900 ECR, Akınsoft’un geliştirmiş olduğu Wolvox Hızlı Satış ve Wolvox Restaurant yazılımları ile entegrasyonlu çalışmaktadır.

Wolvox Restaurant yazılımı:

Türkiye’nin önde gelen yazılım kuruluşlarından biri olan Akınsoft’un restoran, cafe, bar gibi işletmeler için geliştirdiği yönetim sistemidir. Bu sistem, içerdiği özellikler sayesinde restoran sektörü dışında market ve mağazalarda satış terminali olarak da kullanılabilir.

Akınsoft’un Wolvox restoran yazılımı hakkında detaylı bilgi için:

https://www.akinsoft.com.tr/programlar/detay.php?code=WOA8

Masa – Adisyon Takibi

Wolvox Restoran yazılımı ile restoran yerleşiminize uygun bir dizayn yaparak programı kolayca kullanabilirsiniz. Anlık e-Fatura /e-Arşiv gönderimi, bağımsız bölümlerle rahat bir kullanım, Gel-Al'a özel sıramatik sistemi, kurye sistemi, dokunmatik monitör desteği gibi pek çok avantaja da sahiptir. Ayrıca franchise şube yönetimi, online sipariş sistemi ve QR kod ile menü kullanımı gibi ilave modüllerle daha opsiyonel özellikleri de yer almaktadır.

Restoran PDA

Garsonlar Android ve IOS cihazlardan koyalca sipariş alabilirler. Ayrıca tablet menü özelliği ile misafirler ürünler hakkında android ve IOS cihazlardan detaylı bilgi alabilirler.

Ön Ödemeli Sistem

Ön ödemeli sistem özelliği ile belirli ürünlerin belirli sürelerde ücretsiz kullanımı sağlanabilir. Çeşitli indirimler uygulanabilir veya misafire özel tanımlamalar yapılabilir.

Wolvox Hızlı Satış Yazılımı:

Perakende satış yapan firmalara hitap eden Wolvox Hızlı Satış yazılımı ile işletmeler ürün barkodunu okutarak kolayca satış yapabilir, anlık e-Fatura/e-Arşiv gönderebilir, değişim kartı yazdırabilir, ürün beklemeye alabilirler. Farklı tema seçeneklerinden faydalanarak görsel olarak kendisine uygun olanı kullanabilir, müşteri ekranı ile müşterilerin ürünlerini ekran üzerinden takip etmelerini sağlayabilirler. Aynı zamanda elektronik tartı cihazları ile entegrasyonlu çalışmaktadır.

Akınsoft’un Wolvox Hızlı Satış yazılımı hakkında detaylı bilgi için:

https://www.akinsoft.com.tr/programlar/detay.php?code=akinsoft-wolvox-hizli-satis-programi--WWH8

Akınsoft yazılımları hakkında detaylı bilgi için:

https://www.akinsoft.com.tr

Etiket: #profiloodemesistemleri #profiloS900ECR

E-posta Listemize Abone Olun!

Ürün ve hizmetlerimizden ilk sizin haberiniz olsun.