Gastronomi Turkey by Rafine Dergisinin Haziran Sayısındayız!

Profilo Ödeme Sistemleri - Ticket Restaurant Edenred İşbirliğiyle Sektörde Bir İlk!

Android POS Üzerinde Yemek Kartı Dönemi Başladı

35 yıldır ürettiği yazar kasa ve ileri teknoloji ürünleriyle işletmelere güvenli ödeme çözümleri sunan Profilo Ödeme Sistemleri, Türkiye’nin lider yemek kartı markalarından Edenred ile yapmış olduğu iş birliği ile Ticket Restaurant üye işyerlerine Android tabanlı ödeme terminalleri sağlanması konusunda anlaştı.

Profilo Ödeme Sistemleri ve Edenred ile yapılan iş birliği kapsamında Türkiye genelinde 31 ilde, yüzlerce işletmede Profilo Android POS cihazları kullanılmaya başlandı. İşletmeler artık yemek kartı (Ticket) ödemelerini Android 9.0 işletim sistemi, 5 inç dokunmatik renkli ekran ve yüksek işlemci hızına sahip ileri teknoloji cihazlar üzerinden alabiliyor. İşletmeler, Profilo Ödeme Sistemleri’nin sağlamış olduğu yüksek güvenlikli Profilo Android Hizmetler Platformu üzerinden zengin uygulamalara sahip olurken, ödeme deneyimlerini ve müşteri memnuniyetini artırıyor. İşletmeler, temassız, çipli, manyetik ve QR kod gibi tüm ödeme teknolojilerini destekleyen, PCI/PTS 5.1, EMV L1&L2 sertifikalarına ve yüksek güvenlik standartlarına sahip Android POS’lar ile müşterilerine kapıda, masada ve tezgahta aynı ve kusursuz bir ödeme deneyimi yaşatıyor. 

Yeni Nesil Yazar Kasa POS Profilo S900 ECR ile İşletmeniz Daima Açık!

5 Yemek Kartı Uygulaması destekleyen tek yazar kasa POS!

Dokunmatik renkli ekranı, kullanıcı dostu menüsü, temassız ödeme, masaüstü ve mobil kullanım özellikleri sayesinde kapıda, masada ve tezgahta hızlı ve güvenli ödeme almanızı sağlar.

Haber bültenimizi ve ilanlarımızı Gastronomi Turkey by Rafine Haziran-Temmuz sayısında inceleyebilirsiniz.

Keyifli okumalar dileriz.

Etiket: #profiloödemesistemleri, #gastronomiturkeybyrafine, #haziran

E-posta Listemize Abone Olun!

Ürün ve hizmetlerimizden ilk sizin haberiniz olsun.